Gratis

Inginer Ofertare

ELECTROCONEX ECHIPAMENTE INDUSTRIALE SRL

Candidatul Ideal

• Studii superioare, absolvent al unei facultati cu profil tehnic, specializarea inginerie mecanica, electromecanica, electrica
• Experienta similară in elaborarea de oferte in domeniul echipamentelor industriale (constituie avantaj)
• Cunostinte solide tehnice;
• Abilități de comunicare și negociere;
• Cunoștințe in utilizarea Ms Office.

Descrierea jobului

• Analiza cerintelor tehnice ale cererilor de oferta;
• Selectarea si recomandarea echipamentelor;
• Elaborarea ofertelor tehnice detaliate, adecvate aplicatiilor ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃clientului
• Elaborarea ofertelor de pret si a conditiilor de livare
• Analizarea si transmiterea raspunsurilor la întrebările și solicitările de clarificare ale clienților;
• Redactarea si definitivarea contractelor pentru livrarea echipamentelor;
• Gestionarea documentației legate de ofertare și de contracte;
• Urmărirea derularii intregului proces de livare pana la punerea in functiune a echipamentelor si evaluarea gradului de satisfactie al clientului

Oferim:
• Contract de munca pe perioda nedeterminata;
• Stabilitate pe termen lung;
• Program de instruire la locul de munca;
• Tichete de masa;
• Mediu de lucru placut.

ELECTROCONEX ECHIPAMENTE INDUSTRIALE SRL este societate romana cu capital privat, cu sediul in Targu Jiu, jud. Gorj, cu activitate de import, instalare si service de echipamente industriale pe intreg teritoriul Romaniei.
Domeniile de activitate ale companiei :
- echipamente pentru mecanizarea si automatizarea proceselor de sudare (inclusiv roboti industriali si colaborativi)
- masini pentru procesarea si pregatirea fabricatiei structurilor si produselor din metal
- echipamente pentru exhaustare noxe
- echipamente de ridicat de mica mecanizare

Profilul complet al companiei poate fi vizualizat pe situl www.electroconex.ro

In formatii suplimentare la tel.: 0726716803, dl. Silviu Popescu
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024