Publicat 26 Sep 2019 | Reactualizat 24 Oct 2019 | Expiră 27 Oct 2019

INGINER OFERTARE MOBILA/USI INDUSTRIALE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experienta de minim 1-2 ani in zona de ofertare clienti pe produse din domeniul constructiilor/mobilier/usilor industriale;
  • Cunostinte temeinice de operare in programul Autocad 3D (cunostinte operare IMOS reprezinta real avantaj);
  • Cunostinte avansate in utilizare excel;
  • Studii superioare in domeniul tehnic finalizate;
  • Atentie la detaliu si abilitati numerice dezvoltate;
  • Bune abilitati de comunicare cu clientul;
  • Persoana creative, dinamica, sociabila si flexibila;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;

Descrierea jobului

  • Mentii relatia cu departamentul vanzari pentru clienti noi sau pentru cei aflati deja in portofoliul companiei;
  • Intocmesti oferte de pret personalizate pentru potentialii clienti in concordanta cu caietele de sarcini primite;
  • Consiliezi clientii in vederea identificarii celor mai potrivite solutii tehnice, tinand cont de produsele companiei;
Ce iti putem oferi?
  • Contract individual de munca perioada nedeterminata;
  • Salariu fix + bonusuri lunare de performanta + tichete de masa (15 lei/zi);
  • Abonament medical la retea privata ( Clinica Sanador)
  • Training de specialitate;
  • Access Bookster

VERTICAL DESIGN SRL este un grup de firme (Locul I in Top Firme de Renume din Prahova), dispunand de linii de business precum: productie si motaj de mobila, comercializare si montaj de usi de interior, glisante, sectionale industriale, usi rotative, porti, sisteme de andocare automate, glisante si rotative.

Dispunem de fabrica proprie utilata cu utilaje moderne: masini CNC, masini de cantuit cu tehnologie laser, etc pentru a oferi mobilier personalizat care corespunde specificațiilor tehnice furnizate de catre clientilor nostri.

Lucram cu materiale de inalta calitate (PAL laminat, MDF, HPL, panouri furniruite, lemn, structuri metalice etc.) achiziționate de la cei mai buni furnizori europeni.

Proiecte derulate in Belgia, Olanda si Germania: Park Inn Bruxelles Airport , Park Inn Hasselt , Radisson, Hubert Hotel Bruxelles , Carlton de Brug ,Hotel Mercure Saarbrucken - Germania

Expirat
INGINER OFERTARE MOBILA/USI INDUSTRIALE  -  Vertical Design SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles