INGINER OFERTARE - DECONTARE BUCURESTI

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Inginer de Ofertare - Decontare!

Ai experienta in utilizarea programelor de devize (WinDev) pentru participarea la licitatiile publice? In ofertare si decontare lucrari?

Ai abilitati bune de comunicare cu furnizorii de materiale si echipamente?
Te descurci la fel de bine si in Office si AutoCad?
Iti place sa fi organizat, te simti in stare sa duci sarcinile pana la capat?
Esti atent la detalii, flexibil, serios si crezi ca poti sa lucrezi in echipa? Te asteptam sa ne cunoastem si sa vedem cat suntem de combatibili!
Si chiar daca esti doar proaspat absolvent al facultatii de Constructii tot te vrem!!!

Ne place sa credem ca mergem intr-o directie si vrem sa construim o echipa capabila. 😊

Descrierea jobului

Cei vei face?
  • realizare de oferte financiare si oferte tehnice pentru licitatii pentru lucrari de constructii civile si instalatii aferente, capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte/contracte;
  • verificare liste de cantitati si planuri in vederea estimarii corecte a pretului ofertat;
  • emite cereri de oferta catre furnizori si intocmeste analiza comparativa intre ofertele primate;
  • preluare masuratori si realizarea situatiilor de plata.

Ce zici te apuci de treaba? :)
Par multe dar daca iti place domeniul asta, daca doresti sa te dezvolti, noi te vom ajuta .
Daca vrei sa ne cunosti, asteptam cv-ul tau si te vom contacta pentru un interviu .

In afara de respectul nostru, de provocarile profesionale zilnice iti asiguram un salariu care sa te motiveze si care va depinde de cat de implicat te vedem pentru ca ne intereseaza sa avem in echipa oameni capabili, responsabili pentru ca ne place stabilitatea si ne dorim o colaborare pe termen lung!
Publicat 4 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos