Publicat 16 Feb 2019 | Reactualizat 18 Mar 2019 | Expiră 19 Mar 2019

INGINER OFERTARE -CONSTRUCTII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al de studii superioare tehnice;
Experienţă în întocmirea de licitaţii;
Sa poata face clarificari de proiect;
Sa poata estima cu usurinta costurile unei lucrari;
Cunoscător al programelor de devize;
Sa poata intocmi corect situatiile de lucrari sa stie sa le sustina;
Sa poata citi cu usurinta planuri si proiecte de executie;
Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte;
Cunoştinţe de operare pe calculator: Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).

Descrierea jobului

Executarea activităţilor de întocmire a documentaţiilor de ofertare în vederea participării la licitaţii sau obţinerea de lucrări;
Realizează documente necesare procesului de ofertare (Documente de calificare - DUAE, propunere financiară) pentru întocmirea ofertelor;
Contactează şi negociază condiţii comerciale cu furnizorii, întocmeşte oferta tehnico-economică în conformitate cu cerinţele documentaţiei primite, răspunde tuturor solicitărilor beneficiarului în vederea transmiterii clarificărilor pentru oferta predată către acesta;
Întocmire calcule, devize, dosare de prezentare pentru cerinţele din ofertă;
Intocmire devize/oferte de lucrari in constructii;
Identificare materiale si echipamente principale care intra in componenta ofertei;
Obtinere de oferte de pret de la furnizari sau producatori de material si echipamente care sa justifice bugetele de lucrari;
Studierea documentatiilor primite de la proiectant;
Intocmire baze de date;
Intocmirea si verificarea situatiilor de plata si a bugetelor;
Calculare cost final al investitiei si consumurile specifice.

Expirat
INGINER OFERTARE -CONSTRUCTII  -  SC GRAND CONSTRUCT UTILAJE S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles