INGINER OFERTARE ALUMINIU

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești candidatul perfect dacă ai:

• Cunoștințe tehnice în domeniul tâmplăriei din aluminiu;
• Studii tehnice și/sau experiență în domeniul construcțiilor;
• Gândire analitică, abilitatea de a lucra la mai multe proiecte în același timp și de a le finaliza cu succes;
• Cunoștințe solide de operare PC;
• Atenție la detalii;
• Interes pentru dezvoltarea profesională și vrei o provocare pe termen lung.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitățile tale:

• Ofertarea diferitelor proiecte de tâmplărie din aluminiu: Cortizo, Schuco, Reynaers;
• Colaborarea cu departamentul de producție și cel de montaj și lansarea comenzilor de materiale către furnizori;
• Coordonarea și urmărirea realizării proiectelor pe tot parcursul derulării lor;
• Soluționarea provocărilor tehnice apărute;
• Furnizarea feedback-ului din piață pentru a oferi suport în planificarea serviciilor companiei;
• Consilierea clienților din portofoliu și dezvoltarea relațiilor profesionale solide și de lungă durată.

Ce îți oferim:

- Salariu atractiv;
- Tichete de masă;
- Masa de prânz;
- Transport din Cluj-Napoca în Florești;
- Un mediu excelent de lucru;
- Alte beneficii care vor fi specificate la interviu.

Dacă îți dorești sa faci parte din echipa noastră, aplică aici: careers[at]termoexpress.com

TermoExpress oferă soluții personalizate de tâmplărie termoizolantă și sisteme de umbrire companiilor din domeniul construcțiilor și arhitecturii din Europa.
Suntem în căutarea unui inginer ofertare care să se ocupe de proiectarea și lansarea în producție a sistemelor de tâmplărie din aluminiu.

Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos