INGINER MONITORIZARE STADIU EXECUTIE LUCRARI DE DRUMURI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Inginerul de monitorizare are un rol esențial în construirea, menținerea și dezvoltarea continuă a unui sistem intern de calitate, eficienței proceselor de producție, care sunt baza dezvoltării accelerate a companiei, în domeniul său de activitate.

Descrierea jobului

CERINȚE:
✓ Studii superioare în domeniul inginerie, specializări tehnice;
✓ Cunostințe tehnice de managementul calității, analiza cantitativă și raportare;
✓ Experiență profesională relevantă, organizare și atenție la detalii;
✓ Abilități de utilizare MS Office, în special Excel, nivel avansat (obligatoriu);
✓ Bune abilități de comunicare și inter-relaționare, abilități de muncă în echipă și cooperare;
✓ Excelente abilități de organizare, prioritizare, gândire analitică, rezolvare de probleme;
✓ Capacitate și dorință de studiu, învățare și dezvoltare profesională proprie;

RESPONSABILITĂȚI:
✓ Asistă departamentul de producție în generarea, colectarea și raportarea datelor proprii prin urmărirea rapoarteleor de producție;
✓ Contribuie la definirea, procedurarea, analiza datelor, monitorizarea și îmbunătățirea indicatorilor de performanță;
✓ Urmărește rezultatele reale, comparativ cu cele estimate;
Planifică execuția lucrărilor, verifică realizarea lucrărilor cu respectarea ordinii de execuție stabilite, stadiul lucrărilor și încadrarea în termenele de execuție;
Intocmeste rapoarte de lucru și realizează situații de lucrări.
Menține legătura cu persoanele din cadrul firmei implicate in procesul de constructie.

Suntem o firma de renume in domeniul constructiilor cu experienta de peste 15 ani, cu un colectiv tanar, ambitios si calificat in proiectarea si executia lucrarilor de drumuri, sisteme de alimentare cu apa si canalizare.
Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 5 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos