INGINER MENTENANTA

MOLDMETAL TRADING SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

​Candidatul Ideal
  • Studii superioare in: Mecanică, Electrica, Automatizări;
  • Competențe digitale - Pachet Microsoft Office;
  • Capacitate de învățare;
  • Capacitate de sinteză;
  • Organizat și disciplinat;
  • Capacitate de comunicare;
  • Spirit de echipa;

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati si activitati:
  • Evaluează starea tehnică a utilajelor/echipamentelor și a instalațiilor;
  • Propune acțiuni corective specifice activității de mentenanță;
  • Participă activ la lucrările de mentenanță a utilajelor/echipamentelor;
  • Stabileste necesarul de piese si consumabile;
  • Verifica si se asigura de remedierea defectiunilor utilajelor/echipamentelor;
  • Se asigura de buna functionare a utilajelor/echipamentelor;
  • Participa la pregatirea si verificarea utilajelor/echipamentelor la livrare si receptie;

Prezent pe piața din România din 2014, Moldmetal îmbină cu succes profesionalismul și dinamismul, fiind unul dintre cei mai mari traderi și importatori de produse metalurgice.
Cu preocuparea continuă în găsirea de noi soluții pentru clienții noștri, Moldmetal oferă o gamă diversificată de produse din oțel, sârmă laminată, toron pentru beton precomprimat, țeavă retangulară, sârmă moale neagră, ciment, precum și alte produse de oțel adiacente industriei.
Publicat 2 Nov. 2022 Reactualizat 30 Nov. 2022 Expiră 2 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.