Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

INGINER MENTENANTA

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Dorinta de munca, invatare si dezvoltare
  • Sa fi lucrat in mediu industrial cu zgomot sau sa fie dispus sa lucreze in acest mediu.
  • Studii tehnice
  • Cunostinte in mentenanta si intretinere
  • Organizat, cu spirit de echipa
  • Bune abilitati de coordonare si comunicare
  • Disponibilitate pentru ore suplimentare
  • Cunosterea limbii engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Supravegherea si operarea unor masini si utilaje destinate executarii unor operatii de prelucrare a suprafetelor exterioare sau interioare a pieselor metalice.
  • Efectuarea operatiunilor de intretinere si reparatii conform documentatiei tehnice.
  • Pregatirea si verificarea aparatelor de stantat / preselor;
  • Curatarea si controlarea partilor componente de eventualele defecte , impuritati ;
  • Introducerea si verificarea coordonatelor utilizate de masinile automate de stantat / prese.

European Fabrications este specializata in confectii metalice, componente si produse asamblate destinate sistemelor electro-mecanice si electronice de control.

Expirat
INGINER MENTENANTA  -  SC EUROPEAN FABRICATIONS SRL