Publicat 05 Iul 2019 | Reactualizat 24 Iul 2019 | Expiră 05 Aug 2019

INGINER MEDIU

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare in domeniul Protectia Mediului, Ingineria Mediului;
  • Certificat de Specialist Managementul Deseurilor, Responsabil de mediu;
  • Cunostinte legislative solide in domeniul protectiei mediului si a managementului deseurilor;
  • Foarte bune cunostinte de operare PC, MsOffice (Excel, Word, Power Point);
  • Persoana dinamica, organizata, cu reale abilitati de comunicare orala si scrisa;
  • Atentie la detalii si abilitati analitice.

Descrierea jobului

  • Elaborarea documentatiei sistemului de management de mediu/deseuri;
  • Elaborarea procedurilor sistemului de mediu si se asigura ca sunt respectate de catre personal;
  • Asigurarea managementului autorizatiilor de mediu si de gospodarie a apelor (monitorizare, raportari);
  • Mentinerea relatiei cu autoritatile competente de reglementare si control si reprezinta organizatia in relatie cu acestea;
  • Transmite raportari catre autoritatile din domeniu conform cerintelor legale;
  • Gestionarea actelor normative de mediu.

Firma in domeniul constructiilor, cu renume de peste 20 ani.

Expirat
INGINER MEDIU  -  INDPRODCOM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles