Gratis

Inginer Mecanic

GLOBAL DEFENSE LOGISTICS SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare de specialitate
- Competente tehnice: cunostinte solide in domeniul mecanic
- Experienta minim 10 ani
- Limba engleza nivel avansat

Descrierea jobului

- Studiază, schiţează, evaluează, instalează, operează şi se ocupă de întreţinerea produselor, echipamentelor, proceselor şi a sistemelor mecanice pentru ca acestea să corespundă cerinţelor şi principiilor inginereşti;
- Investighează erorile şi dificultăţile care apar în funcţionarea echipamentelor pentru a diagnostica cauza acestora şi pentru a face recomandările necesare personalului care se ocupă cu întreţinerea acestor produse şi echipamente;
- Controlează şi verifică instalarea, modul de operare, de întreţinere şi de reparare al maşinilor şi echipamentelor pentru a se asigura că acestea sunt instalate şi funcţionează conform specificaţiilor tehnice
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024