Gratis

Inginer mecanic / electro debutant

Management Objectives SA, francizat VEL PITAR

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice finalizate ( electrotehnica / electromecanica / mecanica / energetica / automatizari industriale );
- Persoana cu potential;
- Disponibilitate pentru instruire, dorinta de a invata lucruri noi, asumarea responsabilitatilor;
- Abilitati privind planificarea activitatii, capacitate de comunicare;
-Competente in mentenanta instalatiilor / utilajelor electrice - pneumatice - mecanice cu automatizare de tip PLC, invertoare, senzoristica ;
- Capacitate de analiza si asimilare ;
- Cunostinte operare PC - cunoasterea SAP poate reprezenta un avantaj;
- Domiciliul stabil in Braila;
- Permis de conducere cat.B.

Descrierea jobului

- Planificarea si urmarirea activitatilor de mentenanta si curente;
- Operarea in sistem informatic (SAP) a referatelor de comenzi repere;
︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁- Negocierea si urmarirea contractelor de achizitii de piese si materiale;
- Gestionarea arhivei tehnice a departamentului;
- Intocmirea si centralizarea rapoartelor specifice;
- Suport pentru activitatea de organizare a personalului pe lucrari specifice departamentului.

Management Objectives, francizat VEL PITAR, este una dintre cele mai moderne fabrici de paine din Braila , oferind consumatorilor o paine de calitate
Fabrica situata in Soseaua Baldovinesti, nr 10, este dotata cu linii de productie de ultima generatie
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024