Gratis

INGINER MECANIC

INDUSTRIAL TESTING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- se adreseaza absolventilor de facultate cu profil in ingineria petrolului.
- dornici sa acumuleze cunostinte noi si experienta,
- care doresc sa lucreze intr-o echipa de profesionisti
- capacitate de a lega relatii interumane;
- lucru in echipa si cooperare;
- adaptabilitate situatii neprevazute;
- lucru la inaltime

Descrierea jobului

- culegerea datelor necesare realizarii proiectului, verificarea si completarea datele de proiectare precizate in tema de proiectare;
- stabilirea sarcinilor de incarcare a structurilor, efectuarea calculelor statice si dinamice, conceptia structurii de rezistenta;
- intocmirea caietelor de sarcini, structurarea si organizarea proiectului, intocmirea planurilor tehnologice de executie, montaj si a graficelor de executie, dimensionarea sectiunilor, intocmirea masuratorilor si a cantitatilor de lucrari, verificarea si urmarirea executiei lucrarilor in santier.

INDUSTRIAL TESTING SRL este o firma care se ocupa cu activitatile de testari si analize tehnice desfasurate in industria de petrol si gaze cu preponderenta in rafinarii, santiere unde se exploateaza extractia petolului cat si platforme marine.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024