Gratis

Inginer mecanic

HABAU SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

-Studii tehnice cu diploma.
-Experienta in domeniul constructiilor petrol si gaze.
-Cunostinte solide de executie lucrari montaj conducte gaze si echipamente sub presiune.
-Cunostinte solide de planificare a lucrarilor.
-Cunostinte solide Microsoft Office si Autocad.
-Autorizatie ANRE pentru distributia si/sau transportul gazelor naturale.
-Disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

-Intocmirea necesarelor de materiale.
-Verificarea specificatiilor tehnice.
-Verificarea documentatiei tehnice de executie inainte de emiterea necesarelor de materiale.
-Intocmirea propunerilor tehnice de executie/memorii tehnice.
-Verificarea executiei lucrarilor din punct de vedere al specificatiilor si/sau standardelor de executie.
-Ofera suport tehnic pentru managerii de proiect si/sau sefii de santier.
-Colaborare stransa cu proiectantii lucrarilor.

HABAU SRL is a company having its registered office in Ploiesti, which performs in the areas of building construction, civil engineering, prefabricated construction, pipeline construction and underground construction. No matter what your requirements are, we will build it. “Today we build for tomorrow!“ is a statement that not only expresses the vision of the HABAU GROUP. It is our central mission. HABAU builds for future generations!

Contacts: Tel/Fax 0244 5959 40/42, email: office@habau.ro

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024