Inginer mecanic

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii superioare tehnice – Inginer mecanic
  • Tanar absolvent dornic sa invete, sa se alature si sa invete alaturi de o echipa tanara de profesionisti;
  • Persoana proactiva, ambitioasa si care se adapteaza usor deplasarilor (permis de conducere cat. B);
  • Flexibilitatea programului de munca, ocazional si sambata;
  • Persoana riguroasa si minutioasa, interesata sa furnizeze servicii de calitate;
  • Un nivel bun de limba engleza, limba spaniola poate reprezenta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Organizeaza suportul logistic, coordoneaza activitatile parcului de utilaje urmarind atingerea obiectivelor;
  • Realizeaza planificarea, coordonarea si raspunde de intretinerea/repararea echipamentelor;
  • Asigura necesarul de utillaje si manopera in vederea incadrarii in graficul de lucrari;
  • Gestioneaza relatia cu autoritatile, furnizorii de materiale si servicii, etc.
  • Demonstreaza o foarte buna capacitate de analiza si sinteza, care sa ii permita diagnosticarea si identificarea cu usurinta a cauzelor in problematica de specialitate.

Companie de constructii multinationala lider pe piata fundatiilor speciale.
Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 30 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos