Publicat 30 Iun 2021 | Reactualizat 28 Iul 2021 | Expiră 31 Iul 2021

INGINER MECANIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Educație: Facultatea de Mecanică sau Electromecanică, Ingineria si Managementul Sistemelor Tehnologice.

Competențe:
- Autocad;
- Cunoștințe bune Pneumatică și Hidraulică, precum și citirea si interpretarea desenului tehnic;
- Cunoștințe bune pachetul Microsoft Office.

Experiență: Minim 5 ani experiență de activitate în domeniu.

Altele: Limba engleză, Flexibilitate, Persoană dinamică, Capacitate de analiză și sinteză, Abilitați de comunicare, de lucru în echipă.

Descrierea jobului

- Analizează operativ accidentele tehnice apărute, stabilește cauzele/efectele, răspunderile și măsurile necesare remedierilor;

- Planifică, coordonează și participă la execuția lucrărilor de intervenție/mentenanță asupra utilajelor, echipamentelor si instalațiilor din fabrică;

- Stabilirea si planificarea tuturor resurselor necesare lucrărilor de întreținere;

- Coordonează echipa de mentenanță din subordine în vederea asigurării bunei funcționări a utilajelor și instalațiilor necesare realizării de produse de înaltă calitate în timpul alocat, în conformitate cu specificațiile și cerințele companiei;

- Urmărește derularea contractelor încheiate pentru respectarea clauzelor privind calitatea lucrărilor, respectarea termenelor de execuție și încadrarea în buget;

SC ALBRAU PROD SA este cel mai mare producător independent de bere din România. Produce bere sub brand-uri proprii si mărci private, îmbuteliată la pet, doză, sticlă si keg.

Expirat
INGINER MECANIC  -  SC ALBRAU PROD SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles