Inginer / Mecanic - Service Utilaje Agricole

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 700 - 1500 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

URSA MARE - reprezentata de combine / tractoare CLAAS si implemente LEMKEN si AMAZONE - cauta un inginer / tehnician / mecanic sa se alature echipei de service utilaje agricole.

Post disponibil pentru punctul de lucru din Roman, jud Neamt.
  • Studii tehnice medii sau superioare
  • Cunostinte de baza in operarea calculatorului (mail / browser / word / excel)
  • Cunostinte medii de limba engleza sau germana (scris si vorbit)
  • Permis de conducere
  • Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor
  • Atentie distributiva, seriozitate, corectitudine
  • Capacitate de lucru in echipa
  • Experienta in domeniul electro-mecanic (service auto sau utilaje motorizare) constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • desfasurarea activitatilor de predare, receptie si punere in functiune a utilajelor agricole comercializate de Ursa Mare (tractoare, combine, pluguri, semanatori si alte implemente)
  • desfasurarea activitatilor de diagnosticare, constatare, reparatie si intretinere pentru utilaje agricole
Beneficii:
  • pachet salarial atractiv cu posibilitate de crestere la 6-12 luni
  • bonusuri bazate pe performanta si rezultate
  • ore suplimentare platite
  • tichete de masa
  • training atat la locul de munca cat si prin scolarizari in tara si in strainatate (Germania / Franta)
  • vei lucra in cadrul unei echipa de service bine pregatite alaturi de care sa poti invata si dezvolta
  • laptop, telefon, masina de serviciu
Te provocam sa te alaturi unei echipe performante!

Cu o experiente de peste 25 de ani, o echipa de service de 10 ingineri si tehnicieni si un portofoliu de produse de calitate, suntem lideri pe piata utilajelor agricole in zona de nord a Moldovei.

Comercializam doar produse de calitate in care avem incredere, astfel suntem dealeri pentru marci de renume precum tractoare si combine CLAAS precum si implemente AMAZONE, LEMKEN, MASCHIO GASPARDO si SIPTEC.

Cuvinte cheie: inginer service, mecanic service, tehnician service, electromecanic, mecanic tractoare, inginer utilaje agricole, mecanic utilaje agricole, service utilaje agricole, reprezentanta tractoare, reprezentanta combine,
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos