Gratis

INGINER MECANIC (on-site)

voestalpine Railway Systems Romania SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană comunicativă, energică, cu spirit de echipă, adaptabilă și proactivă te așteptăm să te alături echipei de Planificare din cadrul companiei noastre.

CANDIDATUL IDEAL
· Studii superioare tehnice : TCM, Mecanica sau similar
· Cunoștinte limba engleză - nivel mediu
· Cunostiinte tehnice (Desen tehnic, Prelucrari metalurgice)
· Operare PC :MS Office nivel mediu
· Să ai capacitate de analiză și atenție la detalii;
· Să ai permis de conducere categoria B.

Constituie avantaje:
Experienta in activitatea de planificare a productiei respectiv experienta in activitatea de Project Management
Experienta in utilizarea sistemelor informatice SCALA si SAP

Descrierea jobului

Sarcini si responsabilitati :
- Raspunde direct de planificarea , lansarea si urmarirea pe flux a comenzilor de productie
- Intocmeste programe cu planificarea-monitorizarea in executie
- Urmareste executia pe flux a comenzilor
- Colaboreaza cu departamentele implicate
- Intocmeste documentele prevazute de sistemul PM

Activitatea se desfasoara exclusiv on-site, la sediul nostru din Buzau

Beneficii:
- Bonuri de masa
- Prime de sarbatori / Tichete cadou
- Asigurare medicala privata
- Asigurare de viata
- Pensie privata
- Decontare servicii turistice

Cu o experienta de peste 50 de ani, voestalpine Railway Systems Romania SA si-a consolidat pozitia pe piata romaneasca, fiind singura companie furnizoare de schimbatoare si elemente de infrastructura pentru caile ferate, metrou, tramvai si companii cu linii industriale proprii.

Pregatim angajatii pentru a face fata tuturor provocarilor profesionale si sprijinim ideea dezvoltarii unei cariere solide si pe termen lung.

Începând cu data de 25 mai 2018 a intrat în vigoare Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice -prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulație a acestora.
Prin aplicarea la acest job consideram că avem consimțământul Dvs. EXPLICIT in vederea prelucrarii datelor cu caracter personal de către S.C voestalpine Railway Systems Romania SA conform Regulamentului (UE) 2016/679 in scopul recrutarii de personal.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024