Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 07 Feb 2019 | Expiră 10 Feb 2019

INGINER INTRETINERE

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent cu studii superiore tehnice in domeniul electrotehnic sau mecanic;
-Cunostinte in domeniul echipamentelor de automatizari si de proces;
-Cunostinte de baza in utilaje cu CNC
-Cunostinte de limba engleza si italiana constituie avantaj
-Cunostinta operare PC:Office si programme software din domeniul tehnic;
-Abilitati de comunicare, lucru in echipa;
-Disponibilitate la lucru in schimburi

Descrierea jobului

Intretinere masine si utilaje sectie de productie.

Irrom Industrie, societata din Group Irsap o societate italiana care a facut din cercetare istoria sa si din inovatie prezentul sau. Este o marca care garanteaza calitatea in sectorul caloriferelor. O calitate care ia nastere dintr-o experienta vasta in incalzirea locuintelor si dintr-un traseu coerent care a adus Societatea la nivele maxime in Italia si in strainatate.

Expirat
INGINER INTRETINERE  -  irrom industrie S.r.l.