Publicat 17 Mai 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Inginer Instalatii Gaze si CT

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Absolvent invatamant superior tehnic de lunga sau scurta durata in unul dintre domeniile: mecanica, electromecanica, energetica, automatizari, transporturi, metalurgie, chimie, constructii, instalatii sau alte domenii tehnice conexe;
• Certificat de calificare instalator incalzire CT si gaze;
• Minim 2 ani experienta in domeniu CT;
• Instalator autorizat ANRE minim grad III D / Instalator autorizat ANRE minim grad EGD, EGIU, in termen de valabilitate;
• Atestat ISCIR conform ordinului 165/2011, privind aprobarea metodologiei de atestare a personalului tehnic de specialitate in domeniul ISCIR, RVT - Responsabil cu Verificarea Tehnica;
• Utilizare MS Office si Internet;
• Permis de conducere categoria B;
• Planificarea si prioritizarea activitatilor;
• Determinare si responsabilitate;
• Abilitati de comunicare verbala si scrisa;
• Gandire tehnica;
• Capacitatea de a lucra in echipa;

Descrierea jobului

• Promovarea si incheierea de contracte (inclusiv comenzi lucrari) de prestari servicii de verificari/revizii tehnice la instalatiile de utilizare gaze naturale si a centralelor termice, pentru clientii existenti;
• Executarea lucrarilor privind verificarea tehnica in utilizare la aparatele de încălzit alimentate cu gaz, cazane de apă caldă cu putere P < 400 kW si cazane de abur de joasă presiune cu debit Q ≤ 0,6 t/h si Pmax abur ≤ 0,5 bari;
• Intocmeste documentatia in urma verificarii in conformitate cu prescriptiile tehnice ISCIR;
• Executa lucrari de verificare/revizie tehnica si reparatii/defecte, relevee, la instalatiile de utilizare gaze naturale;
• Promoveaza si monteaza produsele din oferta.

Personnel is one of the most important personnel leasing and recruitment company in Hungary.

In Romania we are a company in a dynamic growth and development in the field of human resources. A company's most important resource lies in its staff, and a company will only be successful if its employees do their job with pleasure. We will find you the ideal job that is best suited to your needs, skills and knowledge and in which you can reach your goals.

People applying for a job through personnel service providers stand a better chance of getting a job than direct applicants. In our company, the employees are just as important as our partner looking for them, because we recommend candidates to those companies only where we are sure that they will be in the right place.

Expirat
Inginer Instalatii Gaze si CT  -  PERSONNEL OUTSOURCING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles