Publicat 09 Mai 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Inginer instalatii gaze naturale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent invatamant superior tehnic instalatii sau alte domenii tehnice conexe
Experienta in obtinerea avizelor si autorizatiilor pentru proiecte de extinderi si bransamente ale retelelor de gaze naturale
Cunostinte ale domeniile aferente gradelor PGD, EGD
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Postul presupune deplasari la amplasamente si oferirea de solutii tehnice alternative in cazul neconcordantelor intre solutiile tehnice avizate si situatia din teren. Oferim si posibilitatea semnarii unui contract de colaborare.

RINA is the excellence behind excellence, a global corporation that leads industries to success. We work closely with customers, assisting them in the most effective, safe and sustainable way across the Energy, Marine, Certification, Transport & Infrastructure and Industry sectors.

Through a global network of talented professionals, operating in 170 offices in 65 countries, we back up the market operators across the entire life cycle of their projects.

Expirat
Inginer instalatii gaze naturale  -  RINA CONSULTING EAST EUROPE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles