de ani Fără Frică...

Publicat 01 Sep 2008 | Reactualizat 14 Sep 2008 | Expiră 02 Oct 2008

INGINER INSTALATII ELECTRICE IN CONSTRUCTII CIVILE- important furnizor de solutii integrate in domeniul imobiliar

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Minimum 3 ani experienta in coordonare lucrari instalatii interioare si exterioare la proiecte civile mari (rezidentiale, birouri, comerciale)
• Minimum 3 ani experienta in conducerea directa pe santier a lucrarilor de instalatii la cladiri
• Experienta de lucru in proiectarea de instalatii pentru cladiri constituie un avantaj major
• Limbi straine: engleza - nivel avansat scris/citit/vorbit, inclusiv terminologie profesionala
• Utilizare PC: Microsoft Office- Word, Excel, PowerPoint
• Cunostintele de planning software (Microsoft Project, Primavera) - constituie un avantaj.
• Permis de conducere auto: categoria B.

Descrierea jobului

• Pregatirea si lansarea in executie a proiectelor de specialitate
• Intocmirea proiectelor tehnologice pentru lucrari de instalatii si a graficelor de executie
• Evaluarea cantitativa si valorica a lucrarilor de instalatii
• Participarea la selectia si evaluarea subcontractorilor de specialitate pentru lucrari de instalatii
• Comunicarea cu proiectantii de specialitate pe parcursul proiectarii si executiei lucrarilor
• Coordonarea executiei lucrarilor de instalatii pe santier.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, dinamic, provocator, in continua miscare si evolutie al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.

www.abchumancapital.ro

Expirat
INGINER INSTALATII ELECTRICE IN CONSTRUCTII CIVILE- important furnizor de solutii integrate in domeniul imobiliar  -  ABC HUMAN CAPITAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles