Inginer Instalatii Constructii

KESZ CONSTRUCTII ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ai experiență în domeniul instalațiilor sau vrei sa o dobândești?
Ai cunoștințe în utilizarea softurilor de tip CAD?
Ai o personalitate analitică și organizată? Îți dorești să lucrezi într-un mediu
profesionist?
Dacă ai răspuns DA la întrebările de mai sus, vrem să te cunoaștem! Ne poți trimite direct CV-
ul tău pe adresa de e-mail: cv@kesz.ro și te vom contacta noi pentru a oferii mai multe detalii.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitățile tale?
Urmărirea și coordonarea activității pe șantier;
Urmărirea execuției subantreprizelor;
Întocmirea necesarului de materiale;
Propunere soluții tehnice și realizarea documentației specifice a proiectelor.

Beneficii oferite:
Pachet financiar competitiv domeniului;
Bonusuri de performante și prime;
Abonament servicii medicale;
Posibilitatea de dezvoltare profesională;

Despre noi: Grupul KÉSZ își desfașoară activitatea în Romania din anul 2001. Este unul din
liderii de piață din domeniul contrucțiilor, cu activitiăți de antreprenoriat, inclusiv proiectarea și
execuția la cheie din ramurile: industriale, office, rezidențiale. Grupul KÉSZ are un succes și o
dezvoltare continuă în condiții concurențiale datorită independenței, a resurselor proprii, a
portfoliului de servicii vaste, precum și experienței de succes internațional, dar mai ales datorită
oamenilor care fac parte din această echipă.

Publicat 30 Sept. 2022 Reactualizat 30 Oct. 2022 Expiră 30 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.