Publicat 25 Iun 2020 | Reactualizat 23 Iul 2020 | Expiră 26 Iul 2020

Inginer Instalații (Cluj Napoca)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Beneficii:
Salariu atractiv
Bonus dе performanță
Abonament medical la Regina Maria

Cerințe:

Obligatoriu: Absolvent al Facultății de Inginerie Instalații
Obligatoriu: Între 2-5 ani experiență pe șantier
Experiență în întocmirea situației de lucrări

Persoană responsabilă, organizată, cu bune abilități dе comunicare și coordonare a echipelor din șantier
Persoană atentă la detalii cu abilități de analiză și sinteză
Cunoștințe avansate dе utilizare a pachetului Microsoft Office, AutoCAD, MS Project, programe dе devize
Permis dе conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilități:
Coordonare șantier
Întocmire situație de lucrări
Întocmire necesar de materiale
Comenzi materiale
Colaborare cu departamentul de arhitectură

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 18 ani servicii integrate de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la [email protected] pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-hr.org

Expirat
Inginer Instalații (Cluj Napoca)  -  SMART TRAINING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles