de ani Fără Frică...

Publicat 08 Feb 2008 | Reactualizat 08 Mar 2008 | Expiră 10 Mar 2008

INGINER IN INDUSTRA CONFECTIILOR TEXTILE (PENTRU DEP.TEHNIC / C.T.C.)

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL TREBUIE SA AIBA:
Aptitudini de comunicare orala si scrisa
Aptitudinea de a lucra cu documentatie
Aptitudinea de planificare si organizare a operatiilor si activitatilor
Inteligenta, atentie concentrata si distributiva
Rezistenta la stres si echilibru emotional
Usurinta, claritate si coerenta in exprimare
Spirit organizatoric, spirit de echipa
Trasaturi de caracter pozitive, comportament adecvat ( limbaj, vestimentatie, reguli de politete )

Descrierea jobului

Stabileste obiectivele calitatii si performantele proceselor pentru activitatile proprii, dar si ale departamentului pe care il conduce
Organizeaza activitati specifice departamentului tehnic - prelucrarea documentelor contractului si emiterea COMPLETA a dosarului de productie :
fisa de inspectie

BENEFICII:
salariu motivant
bonuri de masa
telefon
decontarea cazarii
decontarea chiriei
procesul tehnologic sumar, sabloane
fisa limita
extrasul de materiale
lansarea la croit
fisa de coletare
mostra – seria 0
trafareţii de croire
Raspunde de comandarea serviciilor necesare productiei din partea unor societati terte numai din Lista furnizorilor acceptati conform PO-03-01
Raspunde de analizarea si evaluarea periodica a furnizorilor, privind capabilitatea de a furniza cu regularitate produse si servicii conforme la termen si de transmiterea acestor date la R.M.C.
Raspunde de planificarea proceselor de productie, aprecierea corecta a capabilitatii tehnice necesare satisfacerii cerintelor cantitative, calitative si la termen a clientilor
Aduce la cunostinta referentului de normare – salarizare toate datele necesare pentru ca acesta sa-si poata realiza in timp util obligatiile privind normarea si salarizarea persoanelor platite in acord individual
Verifica corectitudinea lucrarilor efectuate de catre catre persoanele aflate in subordinea sa.

Descrierea companiei

PROCATOR DE ECHIPAMENTE MILITARE.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

INGINER IN INDUSTRA CONFECTIILOR TEXTILE (PENTRU DEP.TEHNIC / C.T.C.)  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles