INGINER IN CONSTRUCTII

OPTIONS CONSTRUCT - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1000 - 1500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Aptitudini bune de comunicare, organizare, planificare, conducere a echipelor de muncitori
  • Atentie la detalii si implicare profesional
  • Studii superioare în domeniul constructiilor - chiar și cu studiile în curs
  • Experienta in executie
  • Permis de conducere categoria B si limba engleza constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Coordonează direct echipele de pe santier in vederea executarii lucrărilor
  • Verifica si raspunde de realizarea lucrarilor in termenele stabilite
  • Stabileste graficul de executie Ia masuri pentru indeplinirea normelor si a graficului de executie
  • Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie
  • Urmareste ca aprovizionarea cu materiale si echipamente comandate sa se faca la timp
  • Raspunde de respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie, controland calitatea lucrarilor
  • Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii
  • Intocmeste fisei de productie zilnica

Oferim un mediu placut de lucru, salariu motivant și bonusuri în functie de realizari alaturi de o echipa calda și profesionista cu o vasta experienta în domeniu. Alaturi de noi vei avea parte de siguranță, stabilitate și perspective de dezvoltare profesională într-o companie de renume din domeniul constructiilor.

Cu ce suntem noi mai diferiti fata de companiile din același domeniu ? Cheia succesului nostru este GRIJA fata de persoanele cu care lucram. Tratam cu respect și comunicare deschisa atat clienții nostri cat și angajații.
Publicat 27 iul. 2022 Expiră 26 aug. 2022