Publicat 02 Oct 2019 | Reactualizat 30 Oct 2019 | Expiră 02 Nov 2019

Inginer Geodez

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana familiarizata cu munca de teren si birou specifica domeniului de activitate.

Descrierea jobului

Eurosurvey Srl angajeaza inginer geodez cu experienta in domeniu

Descriere responsabilitati:
- trasarea elementelor proiectate in santiere
- ridicari topografice de orice natura
- intocmire documentatii cadastrale de orice natura
- masuratori in vederea intocmirii releveelor pentru fatadele cladirilor
- masuratori pentru urmarirea comportarii in timp a constructiilor
- prelucrarea datelor pentru toate tipurile de activitati mentionate mai sus

FIRMA CU ACTIVITATE IN DOMENIILE CADASTRU-TOPOGRAFIE-URMARIRE CONSTRUCTII-MASURATORI TERESTRE.

Expirat
Inginer Geodez  -  SC EUROSURVEY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles