Inginer geodez/ Tehnician topograf/ Necalificat

Alex Robert Trade S.R.L. 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Persoana serioasă, comunicativă, sociabilă, dornică de dezvoltare;
  • Absolvent studii superioare în domeniul măsurători terestre și cadastru sau student în ultimul an (UTCB/USAMV);
  • Abilități de coordonare si management, comunicare, capacitate de analiză și sinteză, spirit de echipă, atenție la detalii;
  • Cunoștințe avansate/medii de AutoCAD;
  • Orientarea spre echipă;
  • Capacitatea de a rezolva problema în mod eficient;
  • Abilități bune de comunicare;
  • Permis de conducere categoria B (reprezinta un avantaj).

Descrierea jobului

• Efectuare măsurători și trasări topografice specifice în șantier;
• Respectarea politicilor, obiectivelor și procedurilor companiei.

Oferta noastra:

• Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța;
• Aparatură de lucru modernă;
• Oportunitatea de dezvoltare și creștere într-o perioadă scurtă de timp;
• Oportunitatea de a participa la proiecte mari de topografie.

Firma cu principalul domeniu de activitate in domeniul geodeziei, se afla in plina expansiune, astfel putem oferi oportunitatea de a face parte din echipa noastra tanara si profesionista.
Publicat 30 Sept. 2022 Reactualizat 28 Oct. 2022 Expiră 30 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.