Publicat 20 Feb 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Inginer Fatade High Tech

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Absolvent profil tehnic;
- Cunostinte si rapiditate in AutoCAD 2D;
- Cunostinte Office (Excel);
- Atentie la detalii si mod de lucru organizat;
- Spirit de echipa;
- Dorinta de a evolua profesional.

REPREZINTA UN AVANTAJ:
- Experienta in proiectare constructii metalice;
- Limba Engleza

Descrierea jobului

Descrierea Jobului:
- Realizarea proiectelor de fatade in diferite faze ale constructiei sub directa indrumare a sefului biroului tehnic: realizare de detalii, planuri specifice pentru pereti cortina, placari ventilate;
- Realizarea de desene de productie pentru atelier si in vederea montajului.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitatea de invatare si promovare;
- Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara, dinamica;
- Acces la o gama larga de proiecte la nivel national de dimensiuni importante.

ALUSYSTEM este cea mai mare companie romaneasca de fatade moderne din Aluminiu, sticla, Otel, piatra si altele.
SERVICIILE OFERITE DE COMPANIA ALUSYSTEM:

  • Servicii de construire de faţade la cheie pentru construcţii civile: clădiri de birouri, clădiri rezidenţiale, aeroporturi, bănci, hoteluri, spitale,showroom-uri, parcuri de retail; restaurări de construcţii şi construcţii speciale, ca ambasade,baze militare, etc;
  • Servicii de construire de faţade la cheie pentru construcţii industriale: hale industriale, depozite;
  • Servicii specializate pentru companii de prefabricare tamplarie din aluminiu, franco-fabrică şi de transport;
  • Servicii financiare pentru dezvoltarea de noi proiecte de construcţii.

Expirat
Inginer Fatade High Tech  -  SC ALUSYSTEM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles