de ani Fără Frică...

Publicat 16 Mar 2019 | Expiră 16 Apr 2019

INGINER EXECUTIE INSTALATII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ORIENT CONSTRUCT DECOR SRL angajeaza inginer executie instalatii in CONSTANTA.
Cerintele postului:
Absolvent al Facultatii de Constructii , specialitatea Instalatii pentru Constructii/ Inginerie Electrica;
Experienta de minim 5 ani in constructii / executie;
Persoana cu foarte bune abilitati de organizare si planificare;
Capacitate de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii;
Orientare spre rezolvarea problemelor;
Seriozitate, loialitate;
Permis de conducere;
Domiciu stabil in Constanta;
Prezenta agreabila, disponibilitate pentru lucru in conditii de stres.

Descrierea jobului

Studiaza planurile si documentatia tehnica a fiecarui proiect;
Organizeaza desfasurarea eficienta si in siguranta a lucrarilor pe santier;
Coordoneaza activitatile pe santier;
Intocmeste necesarul de comanda materiale si echipament de lucru;
Monitorizeaza executarea lucrarilor si incadrarea in parametrii de calitate si termenele de livrare in conformitate cu specificatiile fiecarui proiect;
Asigura respectarea procedurilor de lucru, instructiunilor tehnice si respectarea normelor de securitate a muncii;
Intocmeste rapoartele de lucru, procesele-verbale si alte documente specifice activitatii;Verifica situatiile de lucrari in santier;
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

Descrierea companiei

ORIENT CONSTRUCT DECOR SRL

Expirat
INGINER EXECUTIE INSTALATII  -  ORIENT CONSTRUCT DECOR S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles