Gratis

Inginer electrotehnic pentru ofertare sisteme fotovoltaice

Volta X Solar Systems
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă îți plac provocările și îți dorești să faci parte dintr-o echipă tanără și dinamică, noi cautăm coleg!
Căutăm Inginer electrotehnist pentru ofertare sisteme fotovoltaice

Candidatul ideal
Pentru noi contează mult dacă ești o persoană serioasă, corectă, atentă, meticuloasă, punctuală, cu bun simț, cu o atitudine și o gândire pozitivă.
Absolvent al facultății de inginerie electrică și energetică, ne dorim de la tine să ai abilități privind efectuarea antemăsurătorilor lucrărilor de montaj instalații electrice, în realizarea documentației tehnice și a ofertelor de lucrări.
Daca ești adeptul lucrului bine făcut și bine calculat, înseamnă că ești un candidat potrivit pentru echipa noastră.

Descrierea jobului

Vei întocmi oferte în diferite variante pentru montaje de sisteme fotovoltaice.
Vei întocmi situații de lucrări pentru decontarea plăților;
Vei realiza documentații tehnice pentru participarea la licitații pentru realizarea lucrărilor de montare a sistemelor fotovoltaice solare;
Utilizarea calculatorului și a softului specializat în realizarea ofertelor;

Oferim:
Un salariu competitiv raportat cu plus valoarea pe care o poți aduce in cadrul companiei noastre, tichete de masa, cursuri de pregatire în domeniu electric, lucru în cadrul unei firme care dezvoltă o activitate de viitor și care incearcă protejarea mediului.
Ştim ce este important pentru tine, în acest sens vei avea la dispoziţie suportul nostru şi toate resursele necesare desfăsurării activitații în maximă siguranță, precum şi a dezvoltării potențialului propriu.

Volta X Solar Systems este un One-Stop-Shop de energie regenerabilă ce oferă soluții la cheie pentru sisteme fotovoltaice, eficiență energetică, sisteme de stocare a energiei și stații de încărcare pentru mașini electrice.
Suntem parte a Volta Grup, unul dintre cei mai mari furnizori de soluții și echipamente electrice și energie regenerabilă din România, având capital 100% autohton și o experiență în domeniu de peste 15 ani.
Echipa Volta X este specializată în proiectarea, instalarea, monitorizarea și mentenanța sistemelor fotovoltaice și a stațiilor de încărcare mașini electrice.
Misiunea noastră este de a crește adopția de energie solară, ajutând clienții la reducerea costurilor la energie și neutralizarea amprentei de carbon conform standardelor nZEB de la nivel internațional.
Independența energetică și serviciile de calitate sunt valorile de la baza Volta X și reprezintă garanția asumată față de clienți: de la companii și autorități publice, la dezvoltatorii de parcuri fotovoltaice.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024