Gratis

Inginer Ofertare instalatii si echipamente industriale

Euro Valves Distribution

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Key Account Manager / Back-Office - Ofertare instalatii si echipamente industriale dedicat si motivat pentru a se alatura echipei noastre si pentru a contribui la cresterea afacerii noastre.

Activitatea se desfasoara in sediul nostru din Bucuresti.

Cerințe:
  • Cunostinte solide in ofertarea echipamentelor industriale, fitinguri si robineti orice gama.
  • Experienta demonstrata în vanzari sau intr-un rol similar.
  • Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa.
  • Capacitatea de a dezvolta si mentine relatii solide cu clienti si furnizori
  • Orientat catre rezultate si atentie la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii existenti.
  • Intelegerea nevoilor si obiectivelor clientilor pentru a oferi solutii personalizate.
  • Coordonarea eforturilor interne pentru a asigura satisfactia clientilor.
  • Monitorizarea performantelor conturilor si raportarea acestora catre conducere.

Beneficii
  • Training si dezvoltare profesionala continua.
  • Oportunitati de avansare in cadrul companiei.
  • Pachet salarial competitiv,
  • Mediu de lucru prietenos si inovator.
  • Bonuri de masa
  • Prime de Paste si Craciun,
  • Al 13-lea salariu.

Suntem SC Euro Valves Distribution SRL, o companie specializata in furnizarea directa de armaturi si echipamente industriale catre clientii finali. Colaboram cu o varietate larga de producatori si oferim produse precum izolatii, armaturi industriale, echipamnete industriale, tevi si fitinguri din inox si otel, intr-o gama extinsa de industrii si aplicatii (abur/condens, apa, aer, fluide fierbinti, gaze tehnice).

Ce Ne Defineste?
Punem accent pe promptitudine, sinceritate si expertiza echipei noastre. Oferim solutii personalizate pentru nevoile industriilor de diverse tipuri, oferind asistenta tehnica, consultanta si solutii de optimizare a costurilor.

Domenii de Expertiza
Produsele noastre gasesc aplicatii in industria alimentara, energie, celuloza si hartie, industria chimica, petrochimica si de rafinare, statii de tratare si epurare a apei, industria cauciucului, industria farmaceutica, industria constructiei de masini, textile, HORECA si constructii civile si industriale.

Misiunea Noastra
Clientul este intotdeauna in centrul atentiei noastre. Ne straduim sa oferim cele mai bune solutii pentru nevoile lor, sa le ajutam sa economiseasca energie si sa asiguram siguranta la locul de munca
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024