Inginer electronist / proiectant / programator

SC RT SOFT SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-studii superioare in domeniul electronicii sau programare
-cunostinte OrCAD PCB sau programare C
-cunostinte Limba Engleza – nivel Mediu

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Proiectare cablaje OrCAD sau Dezvoltare programe micro-controlere in unul din urmatoarele medii de programare:
Visual C / Studio AVR / CODE WARRIOR / MP LAB / PIC-C / CODE COMPOSER
Realizare practica a cablajelor in faza de testare
Asamblare module electronice
Verificare si testarea modulelor asamblate

Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Mediul de munca placut si linistit;
Contract de munca full time (8h+30 min pauza masa);
Program de lucru 9:00-17:30;

Societate comerciala cu raspundere limitata, cu activitate din anul 2004 in producerea si dezvoltare de echipament electronice (hardware si software) in domeniul feroviar.

Publicat 9 nov. 2021 Reactualizat 7 dec. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos