INGINER ELECTROMECANIC

SC EATON Electro Productie SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice, preferabil diploma de inginer electromecanic/mecanic.
  • Prezinta avantaj experienta in domeniul electromecanic si al automatizarilor.
  • Abilitatea de a urmari derularea unui proiect de la conceptie pana la finalizare.
  • Abilităti de comunicare, spirit de inițiativa, sociabilitate si responsabilitate;
  • Cunostinte de limba engleza.

Descrierea jobului

• Participa la activitatile de mentenanta preventiva si reactiva.
• Realizeaza intretinerea si depanarea echipamentelor industriale.
• Participa in activitatile de dezvoltarea si optimizare a echipamentelor industriale.
• Realizeaza activitati punctuale in proiectele aflate in derulare.

Oferim:
• Mediu de lucru stimulativ, alaturi de o echipa diversa.
• Oportunitati de invatare si dezvoltare profesionala intr-o firma americana multinationala.
• Stabilitate.

Postul este disponibil pentru fabrica din Sarbi, comuna Farcasa

Eaton este o companie de gestionare inteligentă a energiei electrice, dedicată îmbunătățirii calității vieții și protejării mediului pentru oamenii de pretutindeni. Suntem ghidați de angajamentul nostru de a face afaceri corect, de a opera în mod durabil și de a ne ajuta clienții să gestioneze energia ─ astăzi și în viitor.
Prin valorificarea tendințelor globale de creștere a electrificării și digitalizării, accelerăm tranziția planetei către energia regenerabilă, ajutând la rezolvarea celor mai urgente provocări de gestionare a energiei din lume și făcând ceea ce este mai bine pentru părțile interesate și pentru întreaga societate.
In Romania sunt un nr de peste 2635 de angajati in 3 fabrici de productie (Arad, Busag, Sarbi) si divizia de vanzari.Dintre acestea fabrica de la Sarbi are numarul cel mai mare de angajati din Europa, peste 2050 angajati.

Fondată în 1911, Eaton este listată la bursa din New York de aproape un secol. Am raportat venituri de 19,6 miliarde de dolari în 2021 și deservim clienți în peste 170 de țări. Pentru informații suplimentare, accesați www.eaton.com.
Urmăriți-ne pe Twitter și LinkedIn.
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.