Gratis

INGINER ELECTROMECANIC / MECANIC / AUTOMATIST

SC BOROMIR IND SRL RM.VALCEA

Candidatul Ideal

  • Studii de specilitate
  • Cunostinte în domeniul electric/electrotehnic/electromecanic/automatizari;
  • Experienta intr-o fabrica dе productie, industria alimentara;
  • Abilitati dе lucru in echipa, abilitati dе comunicare, flexibilitate;
  • Capacitatea dе a lua decizii in limita competentei si la momentul potrivit;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Executarеa rеparatiilor si remediereа defеctiunilor аpаrutе in timpul procesului dе productiе;
  • Interventii de urgеnta la sistemеle tеhnice de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂natura electrica/ mecanica pentru buna functionare a utilajelor/ instalatiilor;
  • Participa la executia tehnologiilor de interventie asupra utilajelor, echipamentelor si instalatiilor din fabrica;
  • Analizeaza cauzele defectelor si defineste actiuni de prevenire ale acestora;
  • Asigura suport tehnic personalului operativ;
  • Disponibilitate pentru munca in schimburi;
  • Supravegheaza buna functionare a echipamentelor si utilajelor din dotare in parametri impusi, semnaleaza orice fel de problema aparuta la acestea.

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant
  • Decontarea transportului
  • Asigurare privata de sanatate
  • Plata ore suplimentare
  • Bonus performanta
  • Tichete de masa

SC BOROMIR IND SRL - leader pe piata nationala in vanzarea produselor de morarit, panificatie si patiserie
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024