Gratis

Inginer electrician BIM

Eastmen Human Resources B.V.

Candidatul Ideal

O companie olandeză renumită, specializată cu precădere în domeniul instalațiilor electrice, oferind siguranță clienților săi, și un mediu de muncă motivant cu oportunități de dezvoltare profesională pentru angajații săi, caută un inginer electrician BIM.

Cerințe:
  • Minim 2 ani de experiență relevantă într-o poziție similară (junior) în sectorul utilităților
  • Experiență cu software-ul Revit
  • Cunoștințe de limba engleză, nivel minim B1
  • Disponibilitatea de relocare în Olanda
  • Este necesar să deții un permis de conducere
  • Abilități bune de comunicare și atitudine pozitivă
  • Perspectiva tehnică și abilități de rezolvare a problemelor

Descrierea jobului

Activitățile tale zilnice includ:
  • Elaborarea diferitelor tipuri de desene ale instalațiilor electrice și de securitate în Revit, cum ar fi planurile clădirilor, diagrame și detalii
  • Realizarea independentă a unor părți ale ingineriei proiectului, inclusiv calculul cablurilor
  • Participarea proactivă la sesiuni de identificare și rezolvare a chestiunilor în diverse proiecte
  • Colectarea și gestionarea desenelor de la părți terțe care fac parte dintr-un proiect, în consultare cu grupul de proiect

De ce să lucrezi cu noi?
  • Beneficiezi de SPRIJIN și ÎNDRUMARE din partea echipei noastre, începând cu alegerea locului de muncă potrivit pentru tine, acomodarea în Olanda (cazare, obținerea actelor de la primărie), iar mai apoi pe toată perioada contractului
  • Se încheie un CONTRACT DE MUNCĂ olandez, fie că îți dorești un loc de muncă temporar sau o carieră în Olanda
  • Îți asigurăm CAZARE (cameră proprie, internet și utilități). Dacă nu ai nevoie de cazarea oferită de noi, sau alegi să te muți ulterior, beneficiezi de un ajutor pentru cazare, de 100 Euro/săptămână (20 Euro/zi lucrată, net, pentru maxim 5 zile/săptămână)
  • Poți închiria de la noi mașină de serviciu, iar noi îți oferim CARD DE COMBUSTIBIL. Dacă te deplasezi cu mașina proprie, primești bani pentru transport, 0,19 Euro/km, pentru fiecare kilometru cu care se depășește distanța de 10 km între cazare și locul de muncă
  • Dacă locul de muncă necesită deținerea certificatului VCA, te ajutăm să îl obții (suportăm costul examenului)
  • Salariul îți este virat în cont săptămânal
Nu percepem comision și nici un fel de taxă de începere.

Eastmen este o companie olandeză fondată în anul 2007 (cu atestate NEN 4400-1 / NBBU CAO / SNF / VCU / DataChecker / Pay OK ), care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă în Olanda.

Recrutăm, selectăm și angajăm personal tehnic calificat și necalificat pentru partenerii și clienții nostri olandezi, din birourile noastre din Utrecht, Târgu Mureș și Budapesta.

Pentru mai multe informații referitoare la atestatele noastre poți accesa linkul https://www.eastmen.ro/despre_noi/certificari/ .

Website: www.eastmen.ro | Email: targumures@eastmen.eu

Aplică ACUM, iar unul dintre agenții noștri de recrutare te va contacta în cel mai scurt timp!

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024