Gratis

Tehnician - Electrician / Instalator

Rustler Property Services RO SRL

Candidatul Ideal

  • Calificare in domeniul tehnic: instalator sau tehnician ventilatii sau electrician, etc;
  • Experienta in domeniul tehnic–climatizare, electrice, incalziri, electrice: minim 2 ani;
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare;
  • Seriozitate, punctualitate, onestitate;
  • Predispus la lucru in afara orelor de program (ocazional);·

Descrierea jobului

Tehnician mentenanta - Electrician / Instalator
  • Efectueaza operatiuni de intretinere curenta, reparatii, interventii in regim de urgenta in domeniul tehnic (electric/ instalatii) in care este calificat;
  • Verifica/repara/ inlocuieste componente specifice;
  • Executa lucrari de instalare si punere in functiune echipamente in domenul in care este calificat;
  • Asigura diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiilor electrice/ sanitare/ climatizare/ ventilatie;
  • Asigura raportarea activitatii efectuate, pe formularele de lucru ale companiei (rapoarte de service, rapoarte de contatare/interventie, proces verbale de remedieri, etc);
  • Intocmeste rapoarte de verificari (revizii, intretinere zilnica,etc) conform plan de mentenanta pus la dispozitie de inginerul responsabil.

RUSTLER Romania, filiala a Grupului Rustler – cu o experienta de peste 86 de ani in domeniul imobiliar pe piata europeana, ofera servicii complete de Property, Facility si Project management, Brokerage si Consultanta.

RUSTLER Romania acopera piata imobiliara din Romania oferind o gama completa de servicii imobiliare, care include, de asemenea, consultanta cu privire la operatiuni juridice, tehnice si comerciale relevante.

Echipa, formata din peste 100 de profesionisti cu experienta, administreaza un portofoliu de peste 1.500.000 mp, de la spatii de birouri pana la parcuri industriale si logistice, de la scheme de retail la spitale, avand know-how cu privire la toate aspectele tehnice si comerciale relevante.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024