Inginer / Electrician Auto

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Minimum 5 ani experienta pe un post similar;
Calificare in domeniu;
Domiciliu sau relocare in Pitesti;
Atentie la detalii, responsabilitate, lucru in echipa;

Descrierea jobului

Executarea lucrarilor de electrica conform comenzilor de atelier;
Respectarea tehnologiei reparatiilor si conditiile de calitate impuse de catre normativele constructorului;
Efectuarea controlului final la terminarea ciclului de reparatie pentru a se asigura de calitatea lucrarilor;
Răspunde altor sarcini stabilite de şeful ierarhic direct şi care au legătură directă cu obiectivul postului ocupat;

Beneficii
Pachet salarial avantajos;
Program de lucru fix L-V;
Tickete de masa;
Oportuntitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica;
Cazare si/sau transport asigurat;

Descrierea companiei

Areny Energie Alternativa is a green tech based company.

We are specialized in custom solutions for our clients at European level. We are taking care of a customer base of 1 000 European clients, which acquire regularly our solutions and energy products and several other clients which we are supporting via our products and know-how in their special projects

Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022