Inginer Electric

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-studii superioare tehnice de specialitate
-experienta in activitatea de mentenanta
-cunostinte privind aparataj electric
-abilitati de analiza si sinteza
-capacitate de organizare si planificare personala
-perseverenta si integritate
-abilitati de comunicare, prezentare si lucru in echipa
-viziune de ansamblu, orientare spre rezultate si eficientizare procese

Descrierea jobului

-asigura aplicarea corecta a procedurilor operationale ale lucrarilor de mentenanta electrica
-urmareste modul de implementare a proiectelor pana la finalizare
-participa la sedintele de pregatire/analiza a opririlor planificate, urmarind respectarea standardelor
- raspunde la efectuarea reviziilor tehnice necesare, a reparatiilor planificate si a interventiilor in caz de incident
-asigurarea functionarii la parametrii stabiliti a instalatiilor electrice si de automatizare
- colaboreaza strans si permanent cu celelalte departamente

Combinatul de Celuloza si Hartie – S.C. C.C.H. S.A , situat in Drobeta Turnu-Severin este o societate comerciala specializata in producerea hartiei pentru carton ondulat, folosind ca materie prima atat lemn cat si deseuri de hartie si carton.
C.C.H. S.A. este singurul producator de hartie semichimica din Romania . Hârtiile fabricate sunt livrate companiilor producătoare de carton ondulat din România dar și din Europa.
Publicat 4 oct. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos