Publicat 07 Apr 2019 | Expiră 08 Mai 2019

Inginer Electric - Executie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii tehnice superioare de specialitate – electrotehnica / energetica
Cunostinte medii de Autocad
Permis de conducere categoria B
Responsabilitate, buna etica a muncii
Abilitati de comunicare, de munca in echipa

Descrierea jobului

Intocmirea si depunerea documentatiilor in vederea obtinerii avizelor si autorizatilor necesare .
Urmarire lucrari de instalatii electrice de joasa si medie tensiune, inclusiv lucrari de executie tablouri de protectii si automatizare si integrare in sisteme de tip SCADA
Intocmirea situatiilor lunare pentru lucrarile executate in vederea decontarii, intocmire liste materiale necesare executiei lucrarilor

Modern Power Systems SRL, companie care activeaza la nivel national in domeniul retelelor electrice, automatizarilor industriale si aplicatii smart metering, angajeaza Inginer Electric - Executie

Expirat
Inginer Electric - Executie  -  MODERN POWER SYSTEMS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles