Gratis

Inginer Electric / Energetic

EGGER ROMANIA

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice - electrotehnică/ energetică/ automatizări/ IT
  • Cunoștințe de electrotehnică și electronică
  • Cunoştinţe de limba engleză şi/ sau germană
  • Cunoştinţe avansate Microsoft Office (Access, Excel, Word, Power Point, Outlook)
  • Atitudine proactivă, gândire analitică şi capacitate de sinteză
  • Abilităţi de comunicare, organizare şi coordonare
  • Disponibilitate de a lucra în schimburi

Descrierea jobului

  • Desfăşurarea activităţii de întreţinere şi reparaţii a maşinilor, utilajelor, instalaţiilor şi echipamentelor din cadrul secţiilor de producţie conform planului de întreţinere şi reparaţii
  • Depanarea instalaţiilor de automatizare
  • Monitorizarea proceselor industriale folosind programe de vizualizare
  • Proiectarea circuitelor electrice, administrarea şi corectarea schemelor electrice ale instalaţiilor de automatizare
Oferim
  • Oferim un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate într-o companie multinațională
  • Inducție și instruire specifică
  • Asigurare medicală privată
  • Transport gratuit domiciliu-locul de muncă dus-întors

Noi creăm mai mult din lemn. Cei peste 11.000 de salariați ai noștri din 10 țări lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024