de ani Fără Frică...

Publicat 18 Oct 2019 | Reactualizat 15 Nov 2019 | Expiră 18 Nov 2019

Inginer de vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare, tehnice
- experienta in domeniul tamplariei de aluminiu, PVC si otel poate fi un avantaj
- disponibilitate pentru a investi timp si energie intr-o cariera de viitor
- disponibilitate pentru perfecţionare continua
- flexibilitate si capacitate de comunicare cu clientii
- persoana perseverenta si organizata
- carnet de conducere
- seriozitate, ambitie si perseverenta.
- cunostintele de limba germana constituie avantaj

Descrierea jobului

Reprezentant de vanzari

Sarcini
- mentine permanent legatura cu clientii existenti
- asigura consultanta tehnica si scolarizare clientilor existenti si celor noi
- intocmeste oferte/contracte si urmareste derularea acestora
- extinde reteaua cu noi clienti in zona respectiva

Beneficii:
- un loc de munca sigur, o specializare de viitor
- venituri conforme performantelor (salariu fix si comision din vanzari)
- atmosfera de lucru profesionista
- scolarizare (in tara si in strainatate)
- masina de serviciu, telefon mobil, laptop

Facem parte dintr-un concern cu o tradiție de peste 150 ani si avem sediul social in Bucuresti.
Iti oferim un loc de munca sigur, intr-o echipa tanara, intr-un ambient placut, cu atmosfera de lucru profesionista.
Aici muncim mult dar ne si distram: mergem in teambuilding, mergem la dans, nu ratam petrecerile organizate in afara firmei cu diverse ocazii.
Daca vrei sa fii cu adevarat bun, vei merge la scolarizare in afara tarii, vei avea posibilitatea sa te perfectionezi prin programul nostru de e-learning si in final pentru ca vei lucra in vanzari, iti vei vedea produsele vandute pe cele mai frumoase cladiri din tara! Te asteptam!

Expirat
Inginer de vanzari  -  ALUKONIGSTAHL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles