Inginer de vanzari Instalatii termice

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ce asteptam de la tine :

- Sa ai studii superioare in domeniul tehnic ( de preferat in domeniul instalatiilor )
- Sa ai experienta minim 2 ani in domeniul vanzarilor
- Sa ai cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor termice si sanitare
- Sa detii permis categoria B
- Sa iti placa sa lucrezi in echipa
- Sa fii implicat , flexibil , si dispus sa iti indeplinesti sarcinile

Descrierea jobului

Ce vei face :

- Contacteaza clientii potentiali in vederea obtinerii de informatii necesare ofertarii
- Intocmeste ofertele de pret pentru care este responsabil
- Estimeaza necesarul de echipamente, materiale si resurse umane necesare proiectului
- Prezinta oferta finala clientului si negociaza in functie de limitele de negociere primite
- Intocmeste contract de executie si anexele aferente
- Preda ofertele acceptate catre managerul de proiect responsabil
- Intocmeste devizul final sau partial de lucrari
- Urmareste facturarea si incasarea devizelor de lucrari impreuna cu departamentul financiar

Ce iti oferim :

- Pachet salarial atractiv si raportat la efortul depus
- Masina de serviciu, telefon si laptop
- Bonusuri in functie de performanta
- Mediu de lucru primitor , dinamic si orientat spre dezvoltare

Ovix Instal Service este o companie specializata in sisteme de incalzire in pardoseala cu agent termic. Oferim servicii complete clientilor nostrii, consultanta in realizarea proiectelor , comercializarea echipamentelor si componentelor pentru sistemele de incalzire in pardoseala , implementarea solutiilor de incalzire in pardoseala si mentenanta instalatiilor executate . Oferim servicii complete si pentru alte categorii de lucrari de instalatii precum instalatii sanitare, instalatii termice , instalatii de climatizare .

Misiunea Ovix este aceea de a aduce un impact pozitiv asupra locuinţelor şi a comunităţii în care ne desfăşurăm activitatea.

Publicat 18 mai 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos