Gratis

INGINER CONSTRUCTOR

SC DIMAR SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să aibă însuşiri de personalitate precum: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotărâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitivă; să aibă calităţi psihice necesare (spirit de observaţie, răbdare, viteză de reacţie, capacitate de orientare în spaţiu, capacitate de comunicare etc.)

Descrierea jobului

Titularul postului are rolul de a presta activităţi privind pregătirea planurilor şi proiectelor pentru noua lucrare, urmărirea stadiului lucrărilor din punct de vedere cantitativ şi calitativ, întocmirea de rapoarte de activitate, coordonarea şi controlul echipelor de teren şi a activităţii desfăşurate de acestea. să se preocupe de controlul însuşirii şi respectării de către personalul din subordine a prevederilor proiectului de execuţie şi a prescripţiilor tehnice aplicabile, să asigure asistenţa permanentă pentru contractori, transmiterea informaţiilor către Project Manager, să se asigure de funcţionalitatea maşinilor şi echipamentelor, să asigure gestionarea sistemului de management al calităţii la nivel de locaţii.

SC DIMAR SRL s-a infiintat in anul 1994, ca societate cu raspundere limitata, cu scopul de a dezvolta activitati in domeniul constructiilor speciale. Societatea se afla intr-un permanent proces de perfectionare, avand totodata grija ca personalul propriu sa fie foarte bine motivat si sa aiba un nivel ridicat al conduitei profesionale. Obiectivul de baza al societatii noastre este de a oferi servicii de inalta calitate, precum si extinderea portofoliului de lucrari, motiv pentru care suntem in cautare de noi colegi, inginer constructori cu experiență care să se alăture echipei noastre.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024