INGINER CONSTRUCTOR

Soho Ready S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Abilitati si experienta:
  • Studii de specialitate
  • Atentie distributiva si putere de concentrare
  • Comunicare, flexibilitate;
  • Determinare , stabilitate ,creativitate
  • Corectitudine si loialitate fata de firma;
  • Spirit de echipa.
  • Rezistenta mare la stress
Competente personale:
  • Autocontrol ridicat,responsabilitate
  • Abilitati necesare muncii in echipa
  • Comunicativ
  • Sinceritate, discretie;
  • Responsabilitate, punctualitate;
  • Promptitudine in luarea deciziilor;
  • Echilibru in gandire si actiuni.

Descrierea jobului

Obiective cheie :
- organizeaza si conduce activitatea de productie din sectia turnare,
- supravegheaza respectarea normelor tehnice, a tehnologiilor specifice la standardele de constructii.

Scopul general al postului
Titularul postului are rolul de a presta activitati privind:
- pregatirea planurilor si proiectelor pentru noua lucrare sau in pregatirea unor sectiuni de planuri si proiecte,
- urmarirea stadiului lucrarilor din punct de vedere cantitativ si calitativ,
- intocmirea de rapoarte de activitate,
- coordonarea si controlul echipelor din sectie si a activitatii desfasurate de acestea.

Atributii:
- Urmareste executia lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie;
- Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
- Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
- Raspunde pentru corectitudinea devizelor intocmite;
- Raspunde pentru calitatea activitatii personalului aflat in subordine;
- Efectueaza controlul la finalul etapei de executie.
- Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru produs
Publicat 13 Sept. 2022 Expiră 13 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.