Inginer Constructor

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

SC angajeaza inginer constructor cu sau fara experienta, persoana orientata spre rezultat, responsabila.

Descrierea jobului

- Organizarea lucrarilor pe santier;
- Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si noi solutii tehnice;
- Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
- Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
- Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;

Societatea ofera pachet salarial negociat direct in functie de experienta
- telefon mobil
- laptop
- autoturism pentru deplasari in interes de serviciu si/sau naveta
Publicat 22 nov. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos