Publicat 25 Ian 2021 | Reactualizat 22 Feb 2021 | Expiră 25 Feb 2021

INGINER CONSTRUCTOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor;
- Experienta profesionala specifica si relevanta in lucrari de constructii (structuri);
- Abilitati de comunicare, spirit de echipa, capacitate de adaptare;
- Cunostinte de legislatie specifica si cunoasterea tehnologiilor de executie a lucrarilor din cadrul santierului;
- Permis categoria B;
- Cunostinte operare PC: Pachet Office; AutoCad;

Descrierea jobului

- Răspunde de buna executare a lucrărilor încredințate, de respectarea termenelor stabilite, în funcție de graficele de execuție și a indicilor de calitate;
- Urmarirea executiei lucrarilor de constructii si a lucrarilor in subantrepriza;
- Coordonează si supraveghează personalul din șantier;
- Intocmirea fiselor de masuratori privind productia realizata;
- Intocmirea evidentei zilnice a cantitatilor de lucrari executate;
- Participă activ la planificarea, verificarea și organizarea activităților desfășurate în scopul realizării proiectului, împreună cu echipa alocată;
- Participă la activitatea desfasurata pe santier.
- Emite necesarele de materiale si echipamente aferente proiectului;
- Verifică corectitudinea proiectelor tehnice;
- Participă la sedințele de analiză tehnică a proiectelor, evaluări si audituri.
- Participa la receptia lucrarilor si la intocmirea actelor de receptie
- Intocmirea si verificarea pontajului lunar pentru personalul din subordine;
- Asumarea responsabilitatii modului de executie si de respectarea legislatiei in domeniu;

Oferim:
- Pachet salarial motivant;
- Posibilitate de promovare în cadrul firmei;
- Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică;
- Proiecte motivante din punct de vedere profesional.

Expirat
INGINER CONSTRUCTOR  -  Asocierea FCC - Astaldi - Convensa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles