Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Inginer Constructor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem o firmă de construcții stabilă și în dezvoltare și căutăm ingineri cu experiență, dar și ingineri constructori tineri, dornici să se formeze într-un mediu plăcut și performant.

Executăm lucrări de fundații speciale și structuri și oferim angajare și posibilități de dezvoltare pe termen lung prin lucrări speciale și inovatoare.

Avem lucrări prin toată țara (Sighișoara, Timișoara – lucrări în derulare), în București și străinătate.
Vă veți integra alături de specialiști cu experiență, care vă vor oferi toate informațiile și sprijinul necesar.

Candidatul ideal:

- absolvent al unei facultăți de construcții sau geologie;
- cunoștințe teoretice solide și dorința de a-și construi o carieră în construcții și fundații speciale;
- disciplinat, capabil să urmărească și să îndeplinească obiectivele la termen;
- capabil să lucreze bine atât în echipă cât și pe cont propriu;
- pasionat de profesie, dornic de învățare și de autodepășire;

Descrierea jobului

Responsabilități:

- realizarea sarcinilor sub îndrumrea în permanență de inginerul coordonator;
- calificare la locul de muncă;
- încercări fizice și mecanice pe pământuri – în laborator și pe teren;
- urmărirea bunei execuții a proiectelor

Beneficii:

- participarea la proiecte de anvergură și de înalt nivel tehnic;
- mediu de lucru performant și plăcut, echipă tânără;
- participare la programe de training;
- salariu motivant

- echipă tânără, unită și dinamică, cu realizări de vârf și inovații în domeniul construcțiilor;
- compania realizează proiectare geotehnică și structurală pentru lucrări industriale și clădiri civile de anvergură atât în România cât și în străinătate;
- ne bazăm pe atitudinea și implicarea fiecărui membru al echipei pentru succesul companiei și încurajăm dezvoltarea profesională individuală.

Expirat
Inginer Constructor  -  S.C. SAIDEL ENGINEERING S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles