Inginer Constructor-Proiectant (Germana avansat)

Adecco Romania 1 poziție
Anunț verificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco PP recruteaza pentru unul din clientii sai o companie specializata în domeniul construcțiilor prefabricate din beton armat un Inginer Proiectant cu limba germana.Compania ofera servicii complete de consultanță, proiectare, studii de fezabilitate, documentație tehnică și asistență tehnică în toate ariile prefabricatelor din beton armat.

Responsibilities:

·      Realizarea calculelor statice necesare proiectării prefabricatelor;

·      Suport tehnic pentru colegii care realizează proiectarea prefabricatelor;

·      Coordonarea detaliilor de proiectare cu cei implicați în proiect;

·      Respectarea termenelor limită de predare a planurilor desenate;

Candidate Profile:

·      Cunoștințe în domeniul construcțiilor din beton armat/prefabricate;

·      Experiența de lucru în acest domeniu constituie un avantaj;

·      Cunoștințe de limba germană și engleză - nivel avansat;

·      Persoană organizată cu atenție distributivă;

·      Excelente abilități de comunicare;

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 29 Sept. 2022 Reactualizat 27 Oct. 2022 Expiră 29 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.