Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Inginer constructor - ofertare /decontare.

ROMCONSTRUCTOR SA
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

S.C. ROMCONSTRCTOR SA. din Bacau angajeaza :

Inginer Constructor pentru ofertare /decontare.
Salariul va creste in functie de experianta .
Se asigura telefon si masina de serviciu.
C.V.-urile se depun pe email : romconstructor@gmail.com

Relatii la tel : 0756 084 001 Romcosntructor SA Bacau


Descrierea jobului

Inginer Constructor pentru ofertare /decontare.
Salariul va creste in functie de experianta .
Se asigura telefon si masina de serviciu. ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀

Descrierea companiei

S.C. ROMCONSTRCTOR SA. din Bacau
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.