INGINER CONSTRUCTOR JUNIOR - DRUMURI SI PODURI

S.C.ARTEM HOMINE SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte
- absolvent studii superioare in domeniul Constructiilor ( drumuri, poduri, cai ferate )
- cunostinte MSOffice
- cunostinte Autocad

Descrierea jobului

Responsabilitati
-activeaza in cadrul compartimentului executie-proiectare lucrari
-verifica proiecte de executie pentru lucrarile companiei
-urmareste indeplinirea cerintelor esentiale la constructiile ce le proiecteaza
-supune lucrarile executate, verificarii unui verificator de proiect atestat MTCT
-urmareste in activitatea sa verificarea, validarea si modificarea lucrarilor executate
-se preocupa de urmarirea realizarii proiectelor executate

Alte informatii
- angajatorul activeaza in domeniul constructiilor de drumuri si poduri
- beneficii : tichete de masa ( 25 lei / zi ) + abonament servicii medicale + al 13-lea salariu
- transport asigurat din Ploiesti

ARTEM HOMINE este agentia de Recrutare de Personal si Consultanta in domeniul Resurselor Umane ce constituie puntea de legatura dintre companii si persoanele aflate in cautarea unui loc de munca. Oferim servicii de recrutare si selectie de personal , profil de competente profesionale si personalitate a angajatilor , profil de compatibilitate a echipei , analiza organizatiei prin sondaje de opinie a angajatilor , servicii de outplacement , consultanta in managementul resurselor umane si consiliere in dezvoltarea personala si profesionala .

Clauza GDPR ARTEM HOMINE proceseaza datele dvs personale in scopul recrutarii pentru aceasta pozitie vacanta. Prin aplicarea la acest job si transmiterea CV-ului dvs., sunteți implicit de acord cu această procesare. ARTEM HOMINE asigură respectarea protecției datelor personale ale tuturor aplicantilor, in conformitate cu legislatia in vigoare .

Publicat 10 Oct. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.